Poznaj nas

Achti to polski producent czapek i szali, a także lider w produkcji wysokiej jakości nakryć głowy i szali, właścicielem marki o tej samej nazwie. Produkujemy czapki i szale dla każdego i na każdą porę roku. Projektujemy i wdrażamy do produkcji zarówno modele klasyczne, casualowe, jak i wyszukane oraz sportowe. Całość produkcji odbywa się w Polsce, dlatego nasze produkty cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania. Produkty wytwarzane są z najlepszych gatunków przędz producentów krajowych i zagranicznych i produkowane w Polsce w podkrakowskiej fabryce.

Oferujemy doskonały polski produkt zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Wysoka jakość produkowanych czapek i unikatowe wzornictwo sprawiają, że nasze produkty są konkurencyjne i chętnie wybierane przez wszystkich ceniących sobie połączenie elegancji, wygody i nowoczesności. Dbamy o to, by każdy produkt był niepowtarzalny i absolutnie wyjątkowy. Proces projektowania, produkcji i dystrybucji zachodzi z zachowaniem wysokich standardów europejskich i ze szczególnym naciskiem na ochronę środowiska.

Opinie Klientów, współpraca z najlepszymi w branży projektantami i wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza to klucz do sukcesu, dzięki któremu firma prężnie się rozwija poszerzając każdego roku rynki zbytu i zwiększając liczbę obsługiwanych zleceń krajowych i eksportowych.

Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców i obsługa zleceń na najwyższym poziomie, by wszystkie produkty cieszyły się nieprzerwanie dużym powodzeniem wśród odbiorców tak w kraju, jak i za granicą.

Nasze atuty

Nasze produkty zyskały już uznanie szerokiej gamy odbiorców w wielu krajach całego świata. Tworząc produkty z pasją wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych produktów ACHTI w zakładce KOLEKCJE.

BOGATA OFERTA

Naszą ofertę dedykujemy najbardziej wymagającym odbiorcom.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ

Jakość wszystkich surowców potwierdzona jest certyfikatem OEKO-TEX.

GLOBALNA DYSTRYBUCJA

Zaopatrujemy odbiorców hurtowych na terenie Polski, Europy, Azji i USA.

SZYBKA REALIZACJA

Oferujemy dogodne terminy realizacji i profesjonalną obsługę zamówień.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Naszym klientom oferujemy atrakcyjne i indywidualne warunki współpracy.

KONTRAKTACJE

Kontraktujemy zamówienia przed sezonem na korzystnych warunkach.

produkcja

Nasza produkcja

Lata doświadczeń w projektowaniu i produkcji, a także długoletnia współpraca z klientami z całego świata, uczyniły z naszego przedsiębiorstwa firmę o ugruntowanej pozycji na rynku, otwartą i gotową na nowe wyzwania. W realizacji tego celu bierze udział wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów będąca gwarantem wysokiego poziomu świadczenia usług na każdym etapie współpracy.

Nasze produkty cechują się doskonałą jakością wykonania oraz bogatym wzornictwem. Stosujemy wyłącznie wyselekcjonowane przędze uznawane za najlepsze na świecie, produkowane z merynosa australijskiego, alpaki i lany w połączeniu z niskopilingującym się akrylem. Taka konfiguracja zwiększa miękkość i puszystość wełny, co znacznie wpływa na komfort noszenia i walory estetyczne produktów.

Każdego roku poszukujemy na rynku nowych, ciekawych surowców i niepowtarzalnych dodatków, idąc za aktualnymi światowymi trendami. Współpraca z najlepszymi projektantami i programistami owocuje niepowtarzalnymi kolekcjami, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

NUMERY9-01NUMERY10-01

Projektowanie

NUMERY9-02NUMERY10-02

Przygotowanie formy

NUMERY9-03NUMERY10-03

Wybór surowców

NUMERY9-04NUMERY10-04

Dokładna selekcja

NUMERY9-05NUMERY10-05

Nowoczesny park maszynowy

NUMERY9-06NUMERY10-06

Obróbka dziewiarska

NUMERY9-07NUMERY10-07

Staranne wykonanie

NUMERY9-08NUMERY10-08

Kontrola jakości

NUMERY9-09NUMERY10-09

Gotowy produkt

Produkcja w 9 krokach

Posiadamy własne, nowoczesne i bogato wyposażone biuro projektowe. Linia produkcyjna składa się z nowoczesnego parku maszyn STOLL. Wykorzystujemy również specjalistyczne urządzenia, dzięki którym nasze wyroby zyskują interesujące dodatki stanowiące o ich niepowtarzalności.

Zanim nasz produkt trafi na głowę klienta, przechodzi drogę skomplikowanego procesu technologicznego zakończonego szczegółową kontrolą jakości. To jego główne etapy:

0
Miliony uszytych czapek
0
Tysiące kilometrów wykorzystanej włóczki
0
Setki połamanych igieł